Programowanie robotów przemysłowych

Zwiększ wydajność swojej produkcji.

Programowanie robotów przemysłowych

TKR to zespół specjalistów z zakresu uruchamiania nowych stanowisk zrobotyzowanych w zakładach produkcyjnych. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej podczas pracy dla światowych liderów branży automotive możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. Doradzamy jak skrócić czas cyklu, a co za tym idzie zwiększyć wydajność stanowiska pracy. Optymalizacja to nie tylko czas cyklu. Źle zaprogramowany robot to wyższe koszty eksploatacyjne. Stanowisko pracuje dłużej nad detalem przez co zużywa na niego więcej energii elektrycznej, a to dopiero początek dodatkowych wydatków. Zła trajektoria robota potrafi znacząco wpłynąć na koszty eksploatacji robota! Jego przekładnie i napędy generują wyższą temperaturę, a co za tym idzie ich szybsze zużycie. Wszystkie te problemy można wyeliminować poprzez odpowiednie zaprogramowanie robotów.

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, w jakich obszarach możemy pomóc.

Programowanie robotów przemysłowych - zakres usług

Specjalizujemy się w programowaniu robotów KUKA, ABB, Yaskawa Motoman. Posiadamy doświadczenie z aplikacjami m.in. do montażu, przenoszenia, paletyzacji, spawania, zgrzewania, klejenia, cięcia wodą, polerowania, wiercenia, nitowania, obcinania, obsługi pras.

Zakres usług realizowanych przez TKR obejmuje:

 • uruchomienia nowych stanowisk zrobotyzowanych oraz współpraca przy ich tworzeniu,
 • optymalizacja ruchów robota w celu skrócenia czasu cyklu,
 • zmiany i optymalizacja programów robotów,
 • dobory i przygotowania systemów wizyjnych na stacjach zrobotyzowanych,
 • modyfikacje programistyczne istniejących stanowisk,
 • wsparcie w uruchomieniu po transferze linii,
 • modernizacja stanowisk zrobotyzowanych,
 • dodawanie nowych produktów, nowych urządzeń do istniejących stacji,
 • przygotowania i optymalizacje planów przeglądów robotów,
 • przeszkolenia obsługi i utrzymanie ruchu dobrane do konkretnych aplikacji i stanowisk zrobotyzowanych,
 • doraźne wsparcie telefoniczne w razie wystąpienia problemów.

Programowanie robotów przemysłowych - TKR

Zajmujemy się robotyką od 2012 roku. Podczas wielu lat pracy ze zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi zdobyliśmy bogate doświadczenie i umiejętność rozwiązywania najbardziej skomplikowanych problemów. Nasz zespół pracował w zróżnicowanych zakładach – od małych po największe, jak VW Wolfsburg czy Mercedes-Benz Sindelfingen. Dzięki temu mamy możliwość wykonywania naszych usług we wszystkich firmach, gdzie wykorzystuje się zautomatyzowane linie produkcyjne. Roboty z naszymi programami działają głównie w branży automotive, ale tworzyliśmy także dla innych zakładów. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych prac oraz konkurencyjne ceny. Dla firm, które podejmą z nami stałą współpracę w zakresie uruchamiania nowych stanowisk zrobotyzowanych oraz modernizacji stanowisk istniejących, oferujemy możliwość negocjacji stawek, doraźną pomoc telefoniczną oraz krótkie terminy. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dobra atmosfera współpracy oraz wykazanie się profesjonalizmem inżynierskim. Opinie klientów, którzy korzystali z naszych usług, potwierdzają ich wysoką jakość oraz rzetelne podejście do zleceń. Skontaktuj się z nami i zwiększ wydajność swojej produkcji!

Szukasz profesjonalnego serwisu dla swojego robota? Skontaktuj się z nami.​