Szkolenia programistyczne

Szkolenia programistyczne

Wysoka jakość pracy, precyzja, brak przestojów związanych z urlopem czy koniecznością odpoczynku – za te cechy cenione są roboty przemysłowe i dzięki nim znajdują coraz szersze zastosowanie w zakładach produkcyjnych wielu branż. Roboty mają za zadanie kompleksowo rozwiązywać problemy firmy, a jest to możliwe tylko w przypadku wykorzystania z maksymalną wydajnością i szybkością. Do tego niezbędna jest wiedza 
człowieka – to on nadal ma moc sprawczą nad maszyną i jest niezbędnym czynnikiem do prawidłowego działania robota. Szkolenia programistyczne z obsługi robotów przemysłowych to klucz do pełnego i niezawodnego wykorzystywania urządzeń w Twojej firmie. Jeśli korzystasz z robotów marek Yaskawa, ABB, Kuka, szkolenia programistyczne pozwolą na maksymalne użycie potencjału maszyn w służbie wykonywanym zadaniom.

Sprawdź naszą ofertę i weź udział w szkoleniu, które przynosi realne korzyści.

Po co szkolić personel?

Właściciele zakładów często zastanawiają się, po co szkolić personel, czy jest to konieczny wydatek. Odpowiedź brzmi: zdecydowanie warto dla podniesienia wydajności produkcji. Koszt szkolenia to nie tylko inwestycja w pracownika, ale również zapewnienie nieprzerwanej pracy w zakładzie oraz zwiększenie wydajności procesów. Przeszkolony personel będzie potrafił zdecydowanie szybciej zlokalizować przyczynę zatrzymania lub usterki. Dzięki szkoleniu pracownik będzie mógł samodzielnie rozwiązać określone problemy. W przypadku poważniejszej awarii pracownik będzie potrafił nakierować serwisantów na źródło problemu, co zdecydowanie skróci czas przestoju produkcji.

Szkolenia programistyczne - cena

Wysokość ceny szkolenia zależy od wielu czynników, m.in. liczby uczestników, miejsca (możliwe szkolenia u nas lub w siedzibie Klienta), wymiaru czasowego, czy programu szkolenia. Nasza oferta szkoleniowa jest każdorazowo dostosowywana do indywidualnych oczekiwań Klientów. Zapewniamy konkurencyjny poziom cen przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Jesteśmy przekonani, że koszt włożony w szkolenie to inwestycja, która się zwróci poprzez mniejszą awaryjność urządzeń, brak przestojów produkcyjnych oraz lepsze wykorzystanie potencjału robotów.

Szkolenia programistyczne - nasza oferta​

Prowadzimy szkolenia z robotów:

ABB

Szwedzko – Szwajcarski producent robotów przemysłowych.
Poza robotami przemysłowymi mają w ofercie sterowniki PLC, generatory prądu dla elektrowni wiatrowych i inne komponenty z przemysłu energetycznego.
Cechą charakterystyczną dla tych robotów jest joystick, który umożliwia manualne poruszanie manipulatorem. Atutem tego producenta jest program komputerowy RobotStudio. Pozwala on na wygodne programowanie robota z poziomu komputera.

Popularny niemiecki producent robotów przemysłowych. Roboty charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz myszką na panelu operatorskim. Myszka często przedstawiana jest jako bezużyteczna, jednak naszym zdaniem jest to jeden z największych plusów tego robota.

Japoński producent robotów przemysłowych znany również pod nazwą Motoman. Posiadają w ofercie gamę driverów do silników elektrycznych, silniki elektryczne oraz sterowniki PLC VIPA.
Posiadamy własne mobilne stanowisko szkoleniowe. Możemy zorganizować szkolenie w Twojej siedzibie lub w okolicy Twojej firmy. Dzięki temu nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z delegacją pracowników.

Nasza kadra szkoleniowa

Nasz zespół tworzą inżynierowie posiadający wieloletnie doświadczenie i praktyczne umiejętności w dziedzinie programowania robotów przemysłowych. Na co dzień pracujemy jako serwisanci urządzeń i rozwiązywaliśmy dziesiątki różnych problemów, które możemy omawiać na zajęciach. Jako jedna z niewielu firm w kraju możemy poszczycić się kompletem certyfikatów ze szkoleń producenta Yaskawa obejmujących pełen zakres obsługi, programowania, uruchomień, bezpieczeństwa oraz serwisu robotów przemysłowych. Naszą wiedzą dzielimy się z kursantami, starając się, by mogli jak najlepiej wykorzystywać potencjał urządzeń, z którymi pracują i zapewnić zakładowi najlepszą wydajność. Wykonywana przez nas praca to nasza autentyczna pasja i możliwość stałego poszerzania wiedzy. Kursanci bardzo doceniają zaangażowanie prowadzących oraz znajomość realnych problemów, z jakimi spotykają się na co dzień.

Szkolenia programistyczne TKR - co nas wyróżnia?

Spośród wielu firm prowadzących szkolenia w zakresie programowania robotów, nasze atuty to:

  • kadra posiadającą doświadczenie zdobyte w praktyce;
  • indywidualizacja kursów i możliwość pełnego dopasowania do potrzeb;
  • atrakcyjne ceny szkoleń;
  • możliwość dojazdu do Klienta;
  • najlepsze opinie uczestników kursów;
  • posiadanie certyfikatów z kursów ukończonych u producentów robotów.

Szkolenia programistyczne w ofercie TKR

Kursy programowania robotów w naszej firmie to dziesiątki przeprowadzonych szkoleń, setki przeszkolonych osób oraz wykwalifikowana kadra posiadająca doświadczenie w danym obszarze i tysiące kilometrów przejechanych pomiędzy siedzibami Klientów. Nasze kursy są cenione za profesjonalizm, wysoki merytoryczny poziom, konkurencyjne ceny, doświadczenie prowadzących oraz przystępny sposób prezentowania wiedzy. 

Co ważne – wszystkie szkolenia mogą być realizowane u Klienta na robotach przez niego posiadanych. To oznacza, że nie ma potrzeby delegowania pracowników, ponoszenia dodatkowych kosztów transportu, ryzyka przestojów w pracy. Tematyka kursu zawsze jest zbalansowana pomiędzy wiedzą teoretyczną a praktyką oraz dopasowana do poziomu uczestników. Uczestnicy kursów otrzymują podręcznik szkoleniowy do wykorzystania w trakcie zajęć oraz późniejszego. Po zakończeniu kursu z programowania robotów przemysłowych wystawiamy zaświadczenia imienne, które potwierdzają udział w kursie.

Zapytaj nas o szkolenie dopasowane do swoich potrzeb i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Zostaw wiadomość lub zadzwoń, a my odpowiemy możliwie jak najszybciej.

Szukasz szkolenia dostosowanego do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami.​